Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 509

Aktualności Biura

 

 

 

Oferta pracy w Austrii

 

 


 

Firma Beta Aktiv oferuje zatrudnienie dyplomowanym Fizjoterapeutom w Niemczech

 

Zapraszamy do zakładki Ofert pracy


 

Studencie, brałeś udział w stażach lub praktykach, podziel się opinią.

Brałeś udział w stażach lub praktykach? Jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy z firmą? Weź udział w badaniu – podziel się wnioskami lub oczekiwaniami biorąc udział w badaniu http://stazeipraktyki.pl/badanie

Twoja opinia będzie cennym wkładem w prace na rzecz poprawy jakości staży i praktyk. Polskie Stowarzyszenie Zarządzenia Kadrami w ramach Programu Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk  przeprowadza badanie opinii studentów na temat współpracy z firmami. Ankieta poświęcona jest wyłącznie sprawom związanym z organizacją staży i praktyk.  Jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut, a wyniki stanowić będą ważny głos w dyskusji na temat jakości staży i praktyk.


 

15 edycja Konkursu Global Management Challenge w Polsce

Aktualności BiuraGMC to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie (II – V rok studiów) i firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku. Zapraszamy do udziału w projekcie.
Więcej informacji

 


 

Cykl wakacyjnych warsztatów „Czas na przedsiębiorczość”

Młodzieżowe Centrum Kariery w Warszawie zaprasza osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości na cykl wakacyjnych warsztatów poświęconych zakładaniu firmy i poszukiwaniu pracy pt. „Czas na przedsiębiorczość”.

Więcej informacji


 

Konkurs o staż

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Arcidiecezji Lubelskiej, Radio eR oraz Zakład Ochrony Środowiska Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza wszystkich studentów drugiego i trzeciego roku studiów I stopnia, jak również absolwentów do 30 r.Ż. do udziału w KONKURSIE O STAŻ.
(więcej)


 

Studencie, zarabiaj z największym programem partnerskim w kraju

warsztaty

W maju i czerwcu eksperci Money.pl ruszą w Polskę z warsztatami na temat zarabiania w programie partnerskim.
Zapraszamy do zapoznania się z programem
więcej http://www.money2money.com.pl/siecizarabiaj/


 

Warsztaty sejmowe " Praca dla młodych"

Zapraszamy do zarejestrowania się  na 28. Warsztat Sejmowy, który odbędzie się  22 maja (czwartek) 2014 r. , godz. 10.00-14.00, sala nr 24, bud. G, Sejm RP. Tematem warsztatu będzie: Praca dla młodych - czy młodzi są skazani na niepowodzenia na rynku pracy?"

więcej: http://www.mid.edu.pl/index.php/106-28-warsztat-zapisy.html

formularz zgłoszeniowy
https://docs.google.com/forms/d/138JmNjYRrx6t0H4CgPhJyN6XtfmTkFtqYjJGQioGzzo/viewform
regulamin warsztatów
http://www.mid.edu.pl/index.php/menu/105-regulaminmwd.html

 

Ośrodek Debaty Międzynarodowej MSZ i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa zapraszają w maju na bezpłatne spotkania.

więcej


 

Program stażowy SNRP, edycja VII

Fundacja Rozwoju Talentów - Studenci - Staże - Praktyki - Edycja VII

Już wystartowała VII edycja programu stażowego SNRP. Nabór na staże prowadzony jest  od 28 lutego do 17 marca 2014. Mamy dla was do 46 atrakcyjnych, płatnych ofert stażowych w 4 województwach, w 19 różnych działach, w topowych firmach.

Szczegóły stażu i selekcji wyłącznie nal  www.FundacjaRozwojuTalentow.pl

Udział w programie jest bezpłatny.


 

Bezpłatny kurs e-learningowy

Zapraszamy do skorzystania  z bezpłatnego kursu e-learningowego "Specjalista ds. rachunkowości kapitału intelektualnego". Kurs znajduje się pod  adresem: http://www.pacioli-institute.com/e-learning/ 


 

Profesjonalne CV - oto podstawy dobrego życiorysu

Czy zastanawiałeś się nad tym, jak powinno wyglądać profesjonalne CV? Przeczytałeś masę poradników dostępnych w internecie i nadal nie wiesz, jak zabrać się do stworzenia tego dokumentu? Poniżej znajdziesz kilka prawdziwych wskazówek, jakie cechy powinien posiadać Twój życiorys by wyglądał profesjonalnie.

Poradnik_Jak_wyglada_profesjonalne_CV.pdf


 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

 

akcjonariat logoGiełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już niebawem.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie, które odbędzie się w Warszawie  


 

Zapraszamy na Targi Pracy i Praktyk na Stadionie Narodowym!

Zapraszamy na Targi Pracy i Praktyk Absolvent Talent Days, które odbędą się 11 marca 2014 na Stadionie Narodowym w godzinach 10-18.

Przyjdź i porozmawiaj ze 100 czołowymi pracodawcami, którzy na Absolvent Talent Days będą szukać stażystów, praktykantów i nowych pracowników. Dowiedz się jakie mają oczekiwania, kogo szukają i co musisz zrobić, aby stać się częścią ich zespołu.

szczegóły na stronie www.talentdays.pl


 

Rozpocznij swoją karierę już na początku studiów. Aplikuj do programu WEX!

 
logo pwcFirma PwC po raz czwarty zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich bądź inżynierskich do aplikowania do Programu WEX. Programu płatnych, wakacyjnych praktyk w 6 biurach w Polsce we wszystkich działach. Przyjmowanie aplikacji rozpoczęło się 17 lutego 2014 r. i potrwa do 17 marca 2014 r.

  


 

Grupa rozwoju osobistego- bezpłatne zajęcia

Stoisz przed ważnym wyborem? masz trudności z  określeniem własnej przyszłości? Chcesz lepiej określić swoje umiejętności i potrzeby? Chcesz poznać nowych ludzi? Trudno Ci zmotywować się do działania? Doświadczałaś/łeś  lub doświadczasz przemocy?

TOWARZYSTWO POMOCY MŁODZIEŻY ZAPRASZA NA GRUPĘ !
Na grupie: lepiej poznasz siebie i swoje mocne strony, poznasz techniki pomocne w podejmowaniu decyzji, wzmocnisz pewność siebie w kontakcie z innymi, dowiesz się, jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, wzmocnisz swoją asertywność.


 

Kobiety do kariery - dzień otwarty w PwC

PwC serdecznie zaprasza 6 marca kobiety, na Dzień Otwarty pod hasłem „Kobiety do kariery!”.   W programie:  - Spotkanie z kobietami sukcesu z PwC- Warsztaty rekrutacyjne  - Niespodzianka  - Możliwość sprawdzenia się w testach rekrutacyjnych PwC. Zarejestruj się już teraz – wejdź na www.pwc.pl/kariera  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 lutego.  

To wszystko w jeden dzień! 100% możliwości czeka na Ciebie!


 

Warsztaty radzenia sobie ze stresem

Warsztaty asertywności

TWÓJ CZAS NA ZDROWE ŻYCIE -  Towarzystwo Pomocy Młodzieży zaprasza na darmowe WARSZTATY ZACHOWAŃ ASERTYWNYCH - DLA OSÓB W WIEKU 18-25 LAT - Masz trudności z odmawianiem? - Nie umiesz bronić i wyrażać swojego zdania? - Nie wiesz jak...

 

Bezpłatne zajęcia "Jak obudzić swój potencjał"

Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej zaprasza na nieodpłatne zajęcia grupowe "Jak obudzić swój potencjał", początek cyklu spotkań od 20 stycznia 2014 r.
Plakat dot. spotkania: "Jak obudzić swój potencjał"


 

Informacje dla osób zainteresowanych medycyną paliatywną

XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniową Opieki Paliatywnej i Zespołów Hospicyjnych pt.: „Śmierć jest całkowitą zagadką dopóki się do niej człowiek nie zbliży"  Cicely Saunders.
24-26 stycznia 2014, Częstochowa, Jasna Góra

Zaproszenie do współuczestnictwa dla pielęgniarek, lekarzy, psychologów, fizjoterapeutów, pedagogów, pracowników socjalnych, duszpasterzy, wolontariuszy, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej

Zgłoszenia: http://www.hospicjum-konferencja.pl/zgloszenie

Program konferencji: http://www.hospicjum-konferencja.pl/program


 

Akcja Trampolina

Akcja Trampolina to bezpłatne szkolenia biznesowe, które przygotują Cię do otworzenia własnej firmy!

Nasi eksperci:


  - Pomogą Ci rozwinąć Twój pomysł na biznes
  - Wspólnie z Tobą stworzą profesjonalny biznesplan
  - Sprawdzą czy Twój biznes przyniesie Ci zyski
  - Doradzą Ci jak znaleźć pieniądze na start

WSKOCZ NA TRAMPOLINĘ I SKORZYSTAJ Z...


  - ponad 100 godzin szkolenia w formie warsztatów, wykładów oraz
  doradztwa indywidualnego,
  - platformy e-learningowej,
  - doradztwa ekspertów biznesowych, którzy odnieśli sukces.

Stwórz swój profesjonalny biznesplan i dowiedz się, jak zdobyć kapitał na jego realizację! Szczegółowe informacje: http://www.akcjatrampolina.pl


 

Talenty jutra. Wyzwania na dziś ...

Raport http://youngpro.pl/uploads/artykuly/2013-02-18/raport_talenty_jutra_youngpro_graftonda39a3ee5e9416386.pdf


 

Trendy na rynku pracy w 2012...

link do strony
http://www.firma.egospodarka.pl/75472,Trendy-na-rynku-pracy-w-2012-roku,1,51,1.html


Promocja zatrudnienia w instytucjach UE

Przyjdź i posłuchaj jak rozpocząć karierę w UE, jak ubiegać się o staż.
Zapraszamy, na spotkanie otwarte, które odbędzie się 18 grudnia 2013 r. o godz. 12:00 w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ przy ul. Kruczej 38/42

Eksperci z Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ambasadorzy Karier Unii Europejskiej omówią następujące zagadnienia:

  • promocja świadomego obywatelstwa;
  • aktywność młodzieży w Europie;
  • możliwości zatrudnienia na europejskim rynku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem instytucji Unii Europejskiej.

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga - liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!


Biuro Karier PWSM


 

Bezpłatny Webinar

Jeśli planujesz założenie własnego biznesu lub szukasz możliwości kariery w szeroko rozumianym konsultingu (audyt, podatki, rachunkowość, doradztwo transakcyjne, M&A itd.), to spotkanie właśnie dla Ciebie! Ekspert z Grant Thornton przedstawi fazy rozwoju firmy, wraz z ich charakterystyką, biznesowymi przykładami i rolą doradcy na poszczególnych etapach.

Termin: 11.12.2013 r., godz. 16:00-17:00

Zapisy: https://www4.gotomeeting.com/register/375325079

Aktualności Biura


 

Studencie! Zostań szefem innowacyjnej firmy!

Wielu studentów i absolwentów ma pomysły na własną działalność gospodarczą, ale nie zawsze wiedzą, jak je zrealizować. Jeszcze trudniej jest z pomysłami na innowacyjny biznes. Dofinansowany z EFS projekt „Start dla innowacyjnych firm II”, którego realizację rozpoczyna Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie (we współpracy z firmą Atfin Sp. z o.o.) umożliwi uczestnikom oszlifowanie takich pomysłów. Rekrutacja właśnie rusza i potrwa do 31 października2013 r. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dopracowaniu waszych pomysłów ma pomóc realizacja weekendowych, praktycznych modułów szkoleniowych. Oprócz „typowych” szkoleń z finansów, biznes planu, marketingu czy prawa, w programie też warsztaty z twórczego myślenia, badań marketingowych, a nawet temat na żądanie. Dodatkowo do waszej dyspozycji będzie internetowa baza ekspertów z różnych dziedzin. Sami wybierzecie z „banku twarzy”, z którymi ekspertami indywidualnie skonsultujecie własne pomysły.

Prognozy dotyczące rynku pracy w Polsce nie są optymistyczne. Oficjalne dane mówią, że w szczególnie trudnej sytuacji znajdują się osoby wchodzące na rynek pracy, w tym studenci i absolwenci. Założenie własnej firmy może być świetnym pomysłem na karierę.

Szczegóły na temat projektu i rekrutacji na stronie internetowej www.innowacyjnefirmy.vizja.pl


 

KURSY, WARSZTATY, SZKOLENIA


Szkoła Dobrego Życia - Warsztat Asertywności – 19-20 września, godziny 9-17, (czwartek i piątek) - ABC poszukiwania partnera i udanego związku – 12-13 październik, godziny 9-17, (sobota i niedziela) Ilość miejsc jest oczywiście ograniczona.
Zgłoszenia do 12 września.
Zgłoszenia e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.stowarzyszeniepro.pl

Aktualności Biura