Dlaczego warto nosić kotyliony na 3 maja oraz inne święta? 

Kotylion jest to idealne uzupełnienie naszego wizerunku na uroczystościach państwowych. Nosimy go wtedy dumnie nad sercem, po lewej stronie. Jest to doskonałe uzupełnienie galowego stroju. Kotylion na 3 maja jest biało-czerwony, nosimy go chcąc pokazać naszą przynależność do narodu. Jeśli chcemy dobrze wyglądać na uroczystości, warto założyć kotylion.

 

3 maja jako ważna data dla Polaków.

  • 3 maja to data uchwalenia Konstytucji, która powstała w 1971 roku. Była to pierwsza nowoczesna konstytucja w Europie. Jako święto narodowe 3 maja został uchwalony w 1919 roku. Kiedy władze komunistyczne zabroniły obchodzenia tego święta, przywrócono je na nowo w 1990 roku. 
  • Uchwalenie konstytucji miało na celu ratunek dla Polski pogrążonej po I rozbiorze Polski. Miejscem uchwalenia Konstytucji 3 maja był Zamek Królewski w Warszawie. Dało to naszemu narodowi, że dzieje się coś przełomowego. 

Kotyliony tworzone z pasją i dostępne na okolicznosciowe.com.pl

Kotyliony są jednym z głównych naszych produktów, któremu poświęcamy wiele uwagi. Dbamy o choćby najmniejszy szczegół. Nasze produkty są wykonane z najlepiej dobranych materiałów. U nas dostaniesz kotylion na każdą okazję. Mamy szeroką ofertę wśród kotylionów z flagami państw czy kotylionami idealnymi na imieniny babci. 

Kotyliony to nie wszystko, co znajdziesz na naszej stronie.

  • Kokardki i kokardy –  kokardki posiadają szpileczkę, która umożliwia przypięcie, a kokardy, tak jak kotyliony mają specjalne metalowe zapięcia.
  • Flagi – do wyboru jest wiele flag krajów Unii Europejskiej, czy nawet Powstania Wielkopolskiego, umożliwiamy również zamawianie flag hurtowo.
  • Chorągiewki oraz przypinki – chorągiewki i przypinki z flagami krajów Unii Europejskiej, przypinki dodatkowo przedstawiają postacie papieskie i maryjne oraz jest nawet przypinka z odznaką wzorowego przedszkolaka.
  • Gadżety takie jak kotyliony, flagi czy kokardki mają również swoje specjalne dedykacje na Święto Górników, czy 100-lecie Niepodległości.

 

Masz możliwość stworzenia własnego kotyliona

W naszej ofercie posiadamy wyjątkową usługę, z której naprawdę warto skorzystać. Możesz sam zaprojektować swój kotylion. Dajemy naszym klientom możliwość na kreatywne wykorzystanie swoich własnych zasobów i świetną zabawę. My wysyłamy kotylion z białą przypinką, a jak będzie finalnie wyglądał pozostaje jedynie w rękach naszych klientów.

Może cię zainteresować: