Szukasz ciekawej dekoracji do tortu lub słodkości? Niezależnie od tego czy właśnie bierzesz ślub i szukasz ozdób na wesele, czy też może potrzebujesz unikalnych topperów i pikerów na chrzciny, w kolekcji ofertowej Postwood z pewnością znajdziesz wiele odpowiednich modeli dla siebie. Produkty te będą odpowiednie również na inne okazje – np. na Roczek, urodziny, Bierzmowanie, I Komunię Świętą, Wielkanoc czy różnego rodzaju rocznice. Wiele modeli będzie można użyć też na Walentynki czy rodzinne przyjęcia w gronie najbliższych.

Tort: nie tylko jadalne dekoracje są istotne

Toppery to specjalne plakietki na tort, dzięki którym ciasto prezentuje się jeszcze wspanialej na zdjęciach i w oczach wszystkich gości. Obecnie tego rodzaju dekoracja jest bardzo popularna i często pojawia się w formie spersonalizowanej np. na weselach. Jeżeli planujesz przyjęcie weselne, warto zamówić topper nawiązujący do miłości – np. z napisem „Miłość jest słodka” lub z imionami Nowożeńców. W ofercie produktowej marki Postwood znajdują się wyjątkowe toppery na różne okazje, ale jeżeli żaden z gotowych pomysłów nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze pozostaje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia.

Pikery, czyli sposób na szybką dekorację słodkiego stołu

Słodki stół to częsta atrakcja widywana na różnego rodzaju przyjęciach rodzinnych. Istnieje sposób na to, aby w tani i szybki sposób udekorować wszystko to, co znajdzie się na takim stole. Pikery to nowoczesne ozdoby z napisami lub znaczkami, które ciekawie prezentują się na zdjęciach i wspaniale wyglądają. Szykujesz wieczór panieński? A może organizujesz garden party z okazji przyjścia na świat córeczki? Czyż pikery do muffinek z zawadiackim napisem „Fajna babka” nie rozluźnią atmosfery podczas przyjęcia? W ofercie Postwood można znaleźć jeszcze więcej tego rodzaju „smaczków”, które mogą rozbawić gości i sprawić, że impreza rozkręci się sama.

Te ozdoby na ciasta i słodkości musisz zobaczyć!

Pikery i toppery od Postwood są bardzo różnorodne, ponieważ w ofercie znajdują się dekoracje do słodkości na naprawdę wiele okazji. Będziesz niedługo świętować okrągłą rocznicę urodzin miłośnika dwóch kółek? Topper na tort urodzinowy z motywem motocyklu to coś, czego nie może zabraknąć na przyjęciu! Szykujesz wesele? Napis angielski „Mr & Mrs” to standard na przyjęciach weselnych w stylu amerykańskich, ale jeżeli lubisz bardziej personalizację, postaw na imiona albo inicjały. Pikery na ciasteczka w formie serduszek nadają się na wiele okazji – nie tylko na samo wesele, ale również na wieczór panieński czy kawalerski, na Walentynki, rocznice czy nawet na imprezę z okazji „18-nastki”.